AQUAPARKY

AQUAPARKY

Aquacity Poprad

V aquaparku Aquacity Poprad, ktorý sa rozprestiera iba 500m od mesta Poprad, zažijete príjemné chvíle plné zábavy či už ste dospelý alebo dieťa. Pre veľký počet wellness a iných služieb v areáli sa stal ideálnym miestom na strávenie pekných chvíľ s rodinou alebo priateľmi. V okolí aquaparku sa nachádza mnoho zaujímavostí, hneď za rohom je slovenské najkrajšie a najväčšie pohorie Tatry, ktoré je ako stvorené na turistiku. Celoročné vonkajšie bazény s teplotou 30 – 38°C sú ideálnym miestom na oddych a uvoľnenie.

Thermal Park Vrbov

Celoročné rekreačné stredisko Thermal Park Vrbov leží na styku Vrbovskej pahorkatiny a Levočských vrchov. Prírodná geotermálna voda, ktorá napája sústavu bazénov, pôsobí priaznivo najmä na pobybovú, dýchaciu a kardiovaskulárnu sústavu. Je využívaná na vnúronú i na vonkajšiu balneoterapiu. Návštevníci majú k dispozícii 10 bezénov s rôznou teplotou vody od 26 do 38 stupňov Celzia. Tri z týchto bazénov sú detské. Stravovacie služby tu poskytuje reštaurácia s grilom Koliba. 

Aquapark Tatralandia Liptovský Mikuláš

Tatralandia Holiday Resort je naväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Nachádza sa v regióne Liptov - oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom, ktorú obklopujú najväčšie slovenské hory - Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrchy. Na to aby ste si užili Tatralandiu, jeden deň nestačí. Je totiž ideálnym miestom na letnú aj zimnú dovolenku pre všetky vekové kategórie. Počas letnej sezóny si na svoje prídu malí aj veľkí v 14 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou. Nudiť sa určite nebudete vďaka 26 tobogánom a šmýkačkám, atrakciám vo Funparku, celodennému programu s najväčším animačným tímom na Slovensku, či letným eventom. A keby náhodou pršalo, tak sa stretneme pod priehľadnou strechou celoročného Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 C.

Thermal Park Bešeňová

Aquapark Thermal park Bešeňová leží na území regiónu Liptov v kúpeľnej dedinke Bešeňová. Nachádza sa len 12 km od Ružomberka. Thermal park je ľahko dostupný zo všetkých hlavných dopravných ťahov. Centrum je výborné pre relax vďaka peknému prostrediu Malej Fatry a Chočských vrchov, zaujímavostiam v okolí a množstvom adrenalínových či pokojnejších aktivít. Thermal Park Bešeňová obsahuje vonkajšie bazény s geotermálnou vodou a vodnými atrakciami, pri ktorých zažijete luxusný relax. Vnútorné bazény obsahujú číru vodu, ktorá je neustále ohrievaná. Oddych sa dá rovnako vychutnať vo Vitálnom svete - Wellness centre, kde sú k dispozícii sauny a inhalácie. Relax centrum zasa výborne poslúži na uvoľnenie tela pomocou masáži.

Priehrada Liptovská Mara

Lepšie podmienky pre vodné športy než tie, ktoré poskytuje Liptovská Mara, by ste na Slovensku hľadali len ťažko. Hlavne počas letných mesiacov je Liptovská Mara vyhľadávaným dovolenkovým miestom jachtárov, windsurferov ale aj nadšencov lodí a člnkovania. Nemožno zabudnúť ani na vodné skútre, ktoré križujú túto obrovskú vodnú nádrž dennodenne. V prípade, že vás nenadchol takýto druh adrenalínu, dovolenku na Liptove si môžete spestriť pokojnou plavbou loďou a obdivovať krásnu Liptovskú prírodu, ktorú dotvára horská scenéria. S letom a vodou sa spájajú aj rôznorodé adrenalínové atrakcie. Liptovská Mara nie je výnimkou a aj tu si môžete vyskúšať jazdu na banáne, vodnom skútri alebo vznášať sa vzduchom na lietajúcej raji. Ak máte radi aktívny oddych, Liptov je to pravé dovolenkové miesto.

Zaujali sme Vás? Pozrite si naše ubytovanie.

Kontaktuje nás