ZIMA

ZIMA

Tatranská Lomnica

Srdce lyžiarov - Lomnické sedlo Najvyššie položená najstrmšia zjazdovka z Lomnického Sedla 2190 m.n.m., uspokojí aj najnáročnejších lyžiarov. 1300 metrové prevýšenie, 5 - mesačná garancia snehu, najmodernejšie sedačkové a kabínkové lanovky a rozšírené zjazdovky sú zárukovu skvelého zážitku na prvotriednej carvingovej 6,5 km trati so šírkou až do 60 m.  Niečo pre najmenších Všetkým rodinám a deťom už dobre známy indoor fun park Kamzíkovo na Skalnatom plese v zime poskytuje skvelú službu pre lyžujúcich rodičov - babysitting. Radi sa postaráme o Vaše deti a vy môžete zatiaľ bez starosti lyžovať a relaxovať.

Starý Smokovec

Starý Smokovec - pohodlná lanovka na Hrebienok, denná a nočná sánkovačka patria k najlepším zimným zážitkom. Jakubkova lúka s ľahkou zjazdovkou traťou je stredisko optimálen pre lyžiarov začiatočníkov. V ponuke sú aj výhodné skipasy platné len v danom stredisku, čo oceňujú mnohí menej nároční lyžiari a úplní začiatočníci. Hrebienok, najobľúbenejšie miesto zimných turistických vychádzok k Vodopádom studeného potoka či vysokohorské chaty, sa stal známym už i vďaka podujatiu Tatry Ice Master - ľadové sochy a túto zimu tu nájdete opäť i ľadovú baziliku - Tatranský dom.

Dolný Smokovec

Lyžiarske stredisko sa nachádza v Dolnom Smokovci Pod lesom v tichom prostredí Vysokých Tatier 10 km od Popradu. Návštevníci strediska majú k dispozícii stredne náročnú zjazdovku o dĺžke 400 m s celkovým prevýšením 50m. Zjazdovka je mechanicky zasnežená a upravená počas cleej lyžiarskej sezóny (od decembra do konca marca). Bezplatné parkovisko a WC je vzdialené len 20 m od vrcholovej stanice. V údolnej stanici si môžete v bufete s celodennou prevádzkou zakúpiť malé občerstvenie. ATRAKCIA: Jazda na snežnom banáne! Prevádzka vlekov denne od 9:00 hod. do 16:00 hod.

Štrbské pleso

Najvyššie položená tatranská osada Štrbské Pleso ponúka na južných svahoch Predného Soliska 9 km ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí, ktoré s obľubou využívajú rodiny s deťmi a pokročilí lyžiari. Vysoké Tatry - Štrbské Pleso umožňuje svojím návštevníkom využívať služby požičovní lyží, snowboardov, ski a lyžiarskych škôl pre začiatočníkov. Využívajte najvyšší štandard služieb, ktorý toto špecifické stredisko pokojného a harmonického charakteru svojim návštevníkom poskytuje.

Lopušná dolina

Lyžiarske stredisko Lopušná dolina sa nachádza pri meste Svit, od ktorého je vzdialené 3 km, južne od štátnej cesty E-18. Prístup do strediska je po asfaltovej ceste, odbočkou vo Svite pr Mäsokombináte NORD SVIT. Stredisko leží v nadmorskej výške 777 m nad morom (údolná stanica) s prevýšením až do výšky 916 m nad morom (vrcholová stanica).  Kvalita zjadzových tratí v lyžiarskom stredisku je zabezpečená mechanickým zasnežovaním, vrátane pravidelnej mechanickej údržby zjazdoviek. V stredisku je parkovisko situované pred vstupom do lyžiarskeho areálu. K dispozícii sú 4 vleky TATRAPOMA, z toho dva lyžiarske vleky pre začínajúcich lyžiarov. Maximálna prepravná kapacita vlekov je 2300 osôb/hod. a dlžky vlekov od 150 m do 700 m s výškovým prevýšením 139 m rôznej náročnosti. Vleky sú v prevádzke denne od 8:30 do 15:30 a večerné lyžovanie je od 18:00 do 20:30. Pred vstupom do Lopušnej doliny sú k dispozícii upravené bežecké trate pre začiatočníkov aj pokročilých.

Jasná

Jasná Nízke Tatry ako najväčšia lyžiarska aréna s výbornými podmienkami pre zimné športy na Slovensku ponúka na Severnej i južnej strane Chopku nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu. Na vrchol Chopku sa dopravíte najmodernejšími lanovkami Funitel alebo 15 - miestnou kabínkou. Stredisko ponúka 49 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností, vhodných pre začiatočníkov, rodiny s deťmi, pokročilých lyžiarov a aj na usporiadanie pretekov svetovej úrovne. Moderný zansežovací systém v dĺžke takmer 30 km poskytuje garanciu shehu minimálne 5 msiacov v roku. Milovníci divokej jazdy si prídu na svoje v mnohých freeridových zónach a v skvelom snow parku. Večer sa v Jasnej lyžuje na dvoch osvetlených zjazdovkách. Dĺžka zimnej sezóny je spravidla od začiatku decembra do konca apríla. Na Chopku premáva 30 lanoviek a vlekov s prepravnou kapacitou viac ako 30 000 osôb za hodinu.

Zaujali sme Vás? Pozrite si naše ubytovanie.

Kontaktuje nás